#frejstory s1e2

14.03.2021 | BLOG, KOBIETA, MATKA

– Cześć, proszę przyjedź dziś do mnie po pracy, muszę pogadać, bo zwariuję. Nie wiem co robić, muszę  podjąć decyzję i to szybko.
– Jasne będę około 18. Zrób tylko dobrą herbatę
– Ok, dziękuję
Siedziałyśmy przy herbacie, wypaliłyśmy pół paczki papierosów, gadałyśmy kilka godzin, a ja nadal byłam w tym samym miejscu. Nie umiałam zdecydować co powinnam zrobić. I znowu bezsenne noce i najróżniejsze scenariusze. Czułam się jakbym stała na urwisku, a ziemia osuwała mi się spod nóg i widziałam, że to już ten moment, że muszę skoczyć  w prawo lub w lewo, ale tam też osuwała się pomału ziemia i nie wiedziałam, który skok pozwoli mi przetrwać. Jednak wiedziałam, że jak nie skoczę zginę na pewno.
Obudziłam się w piątek i po prostu wiedziałam co muszę zrobić, nagle wszystko wydało się takie proste i oczywiste. Wzięłam telefon i wybrałam numer.
– Kaśka, nie za wcześnie? Wiem co zrobię, wpadłam na genialny pomysł.  Proszę wpadnij z Olą do mnie po pracy. Potrzebuję Waszej pomocy. Tylko weź robocze ciuchy.
Dziewczyny były jak zawsze niezawodne.
-Co wymyśliłaś? – pytała podekscytowana Ola w drzwiach.
-Wynajmę dom i dam radę przetrwać dopóki nie spłacę tych zobowiązań za niego, stanę też na głowie, żeby w końcu dostać alimenty, nie może tak być, że od 4 lat nie mam od niego złotówki, w końcu to też jego córki
-A co na to M?
– Nie wiem, nie rozmawiam z nim na takie tematy. Odpowiedziałam szybko.
Z M spotykałam się raz na jakiś czas od kilku lat, to byłam bardzo płytka i głownie cielesna relacja. Dawała mi radość i była niejako substytutem związku, ale tak naprawdę nie miała,  większej wartości.
-No dobra, ale znalezienie najemcy może być trudne, poza tym gdzie będziesz mieszkała Ewko, przecież wynajem mieszkania też kosztuje, opłaca Ci się to?
– Tak, bo nie zamierzam się nigdzie wyprowadzać, przeniosę się na dół do piwnicy, a górę wynajmę.
– Jak Ty sobie tam poradzisz, przecież tam nawet nie ma kuchni? Wtrąciła Ola
– Dlatego będę korzystała ze swojej.
– Jaki najemca się na to zgodzi, żeby wynająć dom i pozwolić Ci korzystać z kuchni. Oszalałaś ?

Chcesz ciąg dalszy zostawiaj 🔥🔥🔥i 👍🏻👍🏻👍🏻
No właśnie, a może domyślasz się co wymyśliłam?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie wpisy
01.08.2021 |

#frejstory s1e12

– nie wiem, mały będzie ten sylwester, kilka osób zmieniło plany i jednak do mnie nie przychodzi – mówiłam Kaśce – chyba niepotrzebnie go robię, mogłam sama gdzieś pójść, a tak jestem uwiązana, bo się zobowiązałam, ale już nic z tym nie robię. – nie przejmuj się, to tylko sylwester. – wiem, ale boję się, […]

frejstory
01.08.2021 |

#frejstory s1e11

Coś się zmieniło. Czułam się inaczej, niepewnie i coraz bardziej miałam świadomość by wypatrywać końca tej relacji. Mijały tygodnie, trochę się odsunęliśmy od siebie, mniej wychodziliśmy do znajomych razem, ale nasze domowe spotkania trwały niezmiennie. Zbliżało się Boże Narodzenie, mieliśmy spędzić je oddzielnie. –  Jakie masz plany na te święta? – zapytałam. – Wigilię spędzę […]

 • Cześć

  Nazywam się Ewa Frej.
  Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

 • Facebook

  This message is only visible to admins.
  Problem displaying Facebook posts.
  Click to show error
  Error: Server configuration issue
 • Instagram

 • Kategorie

 • Ostatnie wpisy