#frejstory s1e2

14.03.2021 | BLOG, KOBIETA, MATKA

– Cześć, proszę przyjedź dziś do mnie po pracy, muszę pogadać, bo zwariuję. Nie wiem co robić, muszę  podjąć decyzję i to szybko.
– Jasne będę około 18. Zrób tylko dobrą herbatę
– Ok, dziękuję
Siedziałyśmy przy herbacie, wypaliłyśmy pół paczki papierosów, gadałyśmy kilka godzin, a ja nadal byłam w tym samym miejscu. Nie umiałam zdecydować co powinnam zrobić. I znowu bezsenne noce i najróżniejsze scenariusze. Czułam się jakbym stała na urwisku, a ziemia osuwała mi się spod nóg i widziałam, że to już ten moment, że muszę skoczyć  w prawo lub w lewo, ale tam też osuwała się pomału ziemia i nie wiedziałam, który skok pozwoli mi przetrwać. Jednak wiedziałam, że jak nie skoczę zginę na pewno.
Obudziłam się w piątek i po prostu wiedziałam co muszę zrobić, nagle wszystko wydało się takie proste i oczywiste. Wzięłam telefon i wybrałam numer.
– Kaśka, nie za wcześnie? Wiem co zrobię, wpadłam na genialny pomysł.  Proszę wpadnij z Olą do mnie po pracy. Potrzebuję Waszej pomocy. Tylko weź robocze ciuchy.
Dziewczyny były jak zawsze niezawodne.
-Co wymyśliłaś? – pytała podekscytowana Ola w drzwiach.
-Wynajmę dom i dam radę przetrwać dopóki nie spłacę tych zobowiązań za niego, stanę też na głowie, żeby w końcu dostać alimenty, nie może tak być, że od 4 lat nie mam od niego złotówki, w końcu to też jego córki
-A co na to M?
– Nie wiem, nie rozmawiam z nim na takie tematy. Odpowiedziałam szybko.
Z M spotykałam się raz na jakiś czas od kilku lat, to byłam bardzo płytka i głownie cielesna relacja. Dawała mi radość i była niejako substytutem związku, ale tak naprawdę nie miała,  większej wartości.
-No dobra, ale znalezienie najemcy może być trudne, poza tym gdzie będziesz mieszkała Ewko, przecież wynajem mieszkania też kosztuje, opłaca Ci się to?
– Tak, bo nie zamierzam się nigdzie wyprowadzać, przeniosę się na dół do piwnicy, a górę wynajmę.
– Jak Ty sobie tam poradzisz, przecież tam nawet nie ma kuchni? Wtrąciła Ola
– Dlatego będę korzystała ze swojej.
– Jaki najemca się na to zgodzi, żeby wynająć dom i pozwolić Ci korzystać z kuchni. Oszalałaś ?

Chcesz ciąg dalszy zostawiaj 🔥🔥🔥i 👍🏻👍🏻👍🏻
No właśnie, a może domyślasz się co wymyśliłam?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
suszarka bębnowa candy rapido pro
28.11.2023 |

Dawniej fanaberia, dziś konieczność. Recenzja suszarki RapidO PRO

Dawniej fanaberia, dziś konieczność. Recenzja suszarki RapidO PRO – Pralka skończyła prać, czy może ktoś rozwiesić ubrania. – Ja właśnie wychodzę, już nie zdążę. – Kochanie, chętnie bym pomógł, ale muszę skończyć projekt. – Ja rozwieszałam ostatnio, niech teraz zrobi to ktoś inny! I znowu wypadło na mnie, i znowu ucieknie mi 20 minut z […]

domowe obowiązki
25.06.2023 |

Obowiązki domowe dziecka. Jak je dopasować do wieku?

     Pewnie nie raz zastanawiałaś się jak to jest z tymi obowiązkami dla dzieci? Przydzielać je? Ile? Jakie? Od kiedy?      Ja jestem zdania, że przydzielać i robić to od samego początku. Dlaczego? Po pierwsze, dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Lubią uczestniczyć we wszystkim co oni robią. Jest to świetny moment, by w naturalny […]

 • Cześć

  Nazywam się Ewa Frej.
  Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

 • Facebook

  Okres rozliczeń podatkowych się kończy, a dla nas to bardzo ważny czas by uzbierać jak najwięcej na leczenie i terapię chłopaków Będziemy bardzo wdzięczni, za przekazanie Twojego 1,5% Dziękujemy ♥️♥️♥️ ... See MoreSee Less
 • Instagram

 • Kategorie

 • Ostatnie wpisy