fbpx
 

Czujesz, że czas przelatuje Ci między palcami?

Kładziesz się spać ze świadomością masy obowiązków, które jeszcze na Ciebie czekają?

Jesteś zmęczona i masz wrażenie, że wszystko dookoła Cię przytłacza i frustruje?

Wydaje Ci się, że Twoje życie to tylko pieluchy, karmienie i zabawa z dziećmi?

Brak Ci czasu na własne przyjemności, spotkania towarzyskie, nie mówiąc o realizacji własnych marzeń?

 

Cieszę się, że tu trafiłaś!

Jeśli szukasz: matczynej rady, chcesz lepiej planować i organizować swój czas oraz przestrzeń, potrzebujesz uelastycznić dobę, połączyć macierzyństwo z życiem zawodowym i realizacją marzeń – to świetnie!

Jesteś w odpowiednim miejscu 🙂

7
frej

Nazywam się Ewa Frej w sieci – Matka Gigantka

Jestem mamą cudownej szóstki. Dwóch nastolatek i dwóch par bliźniąt w wieku przedszkolnym.

Jedno z moich dzieci jest niepełnosprawne i zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym, wymaga przy tym codziennej rehabilitacji.

Ja jestem aktywna zawodowo, prowadzę własną działalność i realizuję swoje marzenia.

Więcej o mnie przeczytasz TUTAJ

Co mam dla Ciebie na początek?

Przygotowałam dla Ciebie darmowy kurs, który pomoże Ci uelastycznić dobę. Dzięki niemu ogarniesz chaos i znajdziesz czas na własne przyjemności.

To pięć lekcji, o tym jak poprawić swoją organizację. Od razu, po zapisaniu się na listę otrzymasz ode mnie pierwszą lekcję na maila, jak nie będziesz mogła jej znaleźć zajrzyj proszę do spamu, czasami lądują tam wiadomości ode mnie. Pierwsza lekcja jest na temat planowania. Cztery kolejne będą przychodziły do Ciebie co 24 godziny po sobie.  W kolejnych lekcjach dostajesz ode mnie sprawdzone sposoby na utrzymanie porządku, odnalezienie czasu na odpoczynek czy realizację swoich marzeń. To wszystko pozwoli Ci utrzymać spokój i pozytywny nastrój.

Dołącz do bezpłatnego kursu i uelastycznij swoją dobę. 

Powodzenia!

 

Super, mamy to sprawdź maila

Dziękuję za zapis, pierwsza lekcja została wysłana na Twój adres mailowy. Proszę dodaj mnie do swojej listy kontaktów, aby lekcje ode mnie nie zagubiły się w spamie. 

 

Jakie tematy poruszam?

Na moim blogu znajdziesz najróżniejsze tematy, większość z nich krąży wokół macierzyństwa. We wpisach dzielę się swoim doświadczeniem. Czwórka moich chłopaków to skrajne wcześniaki. Wymagają wczesnego wspomagania rozwoju, a także kształcenia specjalnego. Na co dzień są pod opieką wielu specjalistów, takich jak psycholodzy, pedagodzy, logopedzi, specjaliści od terapii SI, lekarze rehabilitacji, neurolodzy, kardiolodzy czy fizjoterapeuci. Stały kontakt z nimi mocno wpływa na poszerzanie mojej wiedzy na temat pracy z dziećmi w różnych obszarach. Stała terapia z dziećmi rozwija też moją wiedzę i umiejętności. Podpowiadam czasami, jak załatwić różne sprawy w urzędach lub jakie obowiązują procedury w różnych instytucjach. Jak i gdzie złożyć dokumenty dotyczące różnych spraw dzieci.

Na blogu regularnie dodaję także przepisy kulinarne, które wykorzystuję w mojej kuchni. Bardzo lubię gotować, a także piec. Lubię zdrową kuchnię, w której nie ma miejsca na przetworzone produkty. Unikam cukru, nawet w słodkościach daje go zawsze dużo mniej niż inni. Gotuję dla ośmioosobowej rodziny dlatego lubię szybkie i proste dania. Naturalnie musi być smacznie. 🙂

Pokażę Ci też sposoby na uporządkowanie domu i przestrzeni wokół siebie.

Co robić, żeby zaoszczędzić czas na prasowaniu. Jak przechowywać produkty żywnościowe, z jakich gadżetów domowych warto korzystać. Obserwując mój kanał poznasz też inne super kobiety, które inspirują mnie w codziennym życiu.

To nie koniec prezentów ode mnie! 🙂 Pod niektórymi artykułami na blogu, dołączam ściągawki pdf do pobrania za darmo, które ułatwią Ci macierzyńskie życie.

 

przyprawy
 

Zapisz się i ogarnij chaos!

Przygotowałam dla Ciebie darmowy kurs, który pomoże Ci uelastycznić dobę. Dzięki niemu ogarniesz swoją przestrzeń i znajdziesz czas na własne przyjemności.

To pięć lekcji o tym jak poprawić swoją organizację.

 

Może znasz inne mamy, które potrzebują wsparcia w tej materii?

Podziel się z nimi linkiem do zapisu na to szkolenie.

 

Dołącz do bezpłatnego kursu i uelastycznij swoją dobę.

 

 

Super, mamy to sprawdź maila

Dziękuję za zapis, pierwsza lekcja została wysłana na Twój adres mailowy. Proszę dodaj mnie do swojej listy kontaktów, aby lekcje ode mnie nie zagubiły się w spamie. 

 

Tutaj znajdziesz więcej:

Na co dzień znajdziesz mnie na facebooku i instagramie 

Prowadzę też grupy dyskusyjne  dla mam, serdecznie Cię do niej zapraszam. Wiem jak ważne jest wsparcie osób w podobnej sytuacji jak nasza.

Grupa: mama radzi 

Grupa: mama porady i wsparcie Warszawa

Grupa: rodzę w 2021

Grupa: bliźniaki

W każdą środę o 11 zajrzyj do mnie na live na instagram lub facebook

W każdą sobotę możesz zadać mi pytanie w naszej matyczynej grupie 

Jeśli to dla Ciebie za mało zawsze możesz skorzystać z konsultacji indywidualnych. Pierwsze 15 minut masz za darmo w ramach pomocy ode mnie. Jeśli to za mało możesz dokupić więcej w moim sklepie. Znajdziesz w nim również produkty mojego autorstwa, które pomogą Ci w planowaniu i uporządkowaniu swojego czasu i przestrzeni.

Do zobaczenia, Ewa

banerdol4

Bądź szczęśliwa i realizuj marzenia!