#frejstory s1e12

01.08.2021 | BLOG, KOBIETA, MATKA

– nie wiem, mały będzie ten sylwester, kilka osób zmieniło plany i jednak do mnie nie przychodzi – mówiłam Kaśce – chyba niepotrzebnie go robię, mogłam sama gdzieś pójść, a tak jestem uwiązana, bo się zobowiązałam, ale już nic z tym nie robię.

– nie przejmuj się, to tylko sylwester.

– wiem, ale boję się, że nie będzie tak jak chciałabym, żeby było.

Finalnie jednak się okazało, że Ci co mieli nie przyjść przyszli, a nawet pojawili się jeszcze nadprogramowi goście. Często robiłam imprezy w domu, duża powierzchnia pozwalała na swobodne tańce, a ja bardzo lubiłam się bawić. Imprezy były samoobsługowe, każdy coś przynosił, ja udostępniałam dom i była zabawa. Prawie zawsze też gościło karaoke i wygłupy. Tęsknię za tymi imprezami z tańcem i śpiewem. 

Pojawił się i on, nie pojechał do kolegi, nie chciało mu się, za daleko. Taka była wersja dla mnie. W sumie mało mnie to interesowało, bardziej to, że był, a ja z tego sylwestra nie pamiętam nic więcej jak tylko to, że tańczyliśmy, całą noc. Jak przyszły życzenia o północy czułam, że nie jestem sama, że kogoś koło siebie mam i poczułam się z tym, dobrze. Nowy Rok też spędziliśmy razem, czy taki początek roku miał coś zmienić? Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, ale cieszyłam się, że jest obok. 

– wiesz Marek się na mnie obraził, za co, że nie pojechałem do niego na Sylwestra – powiedział kilka dni później.

– i co? przejmujesz się tym.

– nie, nie potrafi zrozumieć, że nie chciałem jechać tak daleko i miałem inne plany.

Nie ciągnęłam tematu, wiem, że się przyjaźnili i Marek był dla niego ważny, ale myślę, że wtedy był na niego zły. Nie dopytywałam o co. Zamknęłam temat i tyle. Czułam, że coś jest nie tak, ale nie chciałam dopytywać o co chodzi. Może dlatego, że gdzieś głęboko czułam, że to ja jestem kością niezgody. Mieliśmy dobry czas, znowu w spokoju czekałam na niego każdego dnia, a on wracał wieczorami jak bumerang. Jednak to szczęście nie trwało długo.

Jak myślisz co się wydarzyło?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
suszarka bębnowa candy rapido pro
28.11.2023 |

Dawniej fanaberia, dziś konieczność. Recenzja suszarki RapidO PRO

Dawniej fanaberia, dziś konieczność. Recenzja suszarki RapidO PRO – Pralka skończyła prać, czy może ktoś rozwiesić ubrania. – Ja właśnie wychodzę, już nie zdążę. – Kochanie, chętnie bym pomógł, ale muszę skończyć projekt. – Ja rozwieszałam ostatnio, niech teraz zrobi to ktoś inny! I znowu wypadło na mnie, i znowu ucieknie mi 20 minut z […]

domowe obowiązki
25.06.2023 |

Obowiązki domowe dziecka. Jak je dopasować do wieku?

     Pewnie nie raz zastanawiałaś się jak to jest z tymi obowiązkami dla dzieci? Przydzielać je? Ile? Jakie? Od kiedy?      Ja jestem zdania, że przydzielać i robić to od samego początku. Dlaczego? Po pierwsze, dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Lubią uczestniczyć we wszystkim co oni robią. Jest to świetny moment, by w naturalny […]

 • Cześć

  Nazywam się Ewa Frej.
  Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

 • Facebook

  Cześć wszystkim! Mam na imię Ewa, a moje życie to prawdziwy rollercoaster emocji i wydarzeń, które mogą wprawić niejedną osobę w zdumienie. Żyję pełnią życia, kocham każdą jego chwilę i cieszę się nawet z najmniejszych rzeczy, ale co sprawia, że jestem tak wyjątkowa?👉 Jestem w drugim małżeństwie, z mężczyzną o 11 lat młodszym - Bartkiem. Tak, możecie sobie wyobrazić te spojrzenia i komentarze! 🙄👉 Jestem matką sześciorga dzieci - dwóch córek i czterech synów, w tym dwóch par bliźniąt. Pomyślcie, jak to jest zarządzać takim domem!👉 Opieka nad dziećmi z niepełnosprawnością (mózgowe porażenie dziecięce, spektrum autyzmu, ADHD) determinuje całe nasze życie. Terapie, rehabilitacje – to mój codzienny chleb, ale i powód do dumy.👉 Jako przedsiębiorczyni z 20-letnim stażem zarządzam firmą, a do tego organizuję czas i przestrzeń 8-osobowej rodziny, i jestem w tym absolutnym mistrzem! 🏆👉 Mam ADHD, kocham zmiany i próbuję różnych rzeczy na raz. Często coś porzucam, ale wiele z tych doświadczeń zostaje ze mną na dłużej, sprawiając, że moje życie jest niezwykle barwne i kolorowe.👉 Marzę o zamieszkaniu w USA, by zwiedzić ten kraj wzdłuż i wszerz. Zaczęłam robić prawo jazdy kategorii C+E i biorę udział w loterii wizowej, raz mnie nawet wylosowano, ale nie udało się sfinalizować wyjazdu, dlatego próbujemy dalej.Na swoim koncie opowiadam o wielodzietności, niepełnosprawności i jej wpływie na rodzinę. Dzielę się trudnościami, radami, matczynymi trikami, głównie z zakresu organizacji czasu i przestrzeni. Wiem, że wiele kobiet zagląda do mnie w trudnych chwilach, by nabrać wiatru w skrzydła – dla mnie to wielki komplement.Mówię o kobiecej sile, życiu w zgodzie ze sobą, uwolnieniu się od ocen innych i stawianiu granic. Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza, a ja jestem bardzo szczęśliwa.❗ Czy macie odwagę zobaczyć, jak wygląda życie pełne wyzwań, miłości i organizacyjnego mistrzostwa? ❗Zaobserwuj moje konto i zanurz się w naszej codzienności. 🌟Komentujcie, dyskutujcie i udostępniajcie dalej – chcę usłyszeć Wasze zdanie! 💬🔄❤️ EwaCzy życie pełne obowiązków, może być satysfakcjonujące i szczęśliwe? ... See MoreSee Less
 • Instagram

 • Kategorie

 • Ostatnie wpisy