PILOT

14.02.2021 | BLOG

Zaczęło się tak zwyczajnie i tak nie romantycznie, że nikt by takiego scenariusza nie wymyślił.
Byłam potrzaskaną 32 latką, po rozwodzie, z małymi dziećmi i gigantycznymi długami po byłym. Z domem w kredycie i to tak wielkim, że bałam się, że go stracę. Wydawało mi się, że faceci to najgorsze zło tego świata.
Po pracy w korpo miałam wrażenie, że wierność nie istnieje, żony to tylko stała obsługa i wygodna przystań. A miłość jest wymysłem literackim i filmowym.
Nieosiągalnym marzeniem, ułudą i czymś totalnie abstrakcyjnym. A z mężczyznami albo łączą nas wspólne uwikłania albo seks. Ta druga wersja była zdecydowanie tą przyjemniejszą. I mimo marzeń o udanej rodzinie, życiu w udanym związku, stwierdziłam, że jedyne co mnie może dobrego spotkać to udany seks w stałej konfiguracji, ale bez większych zobowiązań. Postanowiłam pogodzić się, że nie istnieją wierni, oddani, kochający, lojalni faceci. No może znajdziesz jakiegoś z mieszanką tych cech, ale żeby trafił się chociaż jeden z całym zestawem, nie było takiej opcji. Jednak mimo tych wszystkich założeń, jakaś malutka cząstka mnie wierzyła, że może kiedyś spotkam swojego księcia z bajki. Ale było to tak znikome prawdopodobieństwo, że przestałam się nawet za tym rozglądać, żyjąc pogodzona z tym co mam. I wtedy pojawił się w moim życiu on.

Chcesz poznać dalszy ciąg tej historii? Zostaw trzy serca w komentarzu i like ❤️❤️❤️
Będzie mi bardzo miło, jak dodasz też coś od siebie i udostępnisz ten post innym, może więcej osób zostawi ❤️❤️❤️

Pierwszy odcinak pierwszego sezonu już wkrótce. 
Pierwsi o nim będą wiedzieli czytelnicy newslettera, zapisz się jak chcesz być na bieżąco.

Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to będzie koniecznie dołącz do newslettera, jego czytelnicy zawsze wiedzą wszystko pierwsi!!!

my

2 Replies to “PILOT”

 1. Ula pisze:

  ❤️❤️❤️

 2. Agnieszka pisze:

  Czekam na ciąg dalszy. Jakże podobny do mojego…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
suszarka bębnowa candy rapido pro
28.11.2023 |

Dawniej fanaberia, dziś konieczność. Recenzja suszarki RapidO PRO

Dawniej fanaberia, dziś konieczność. Recenzja suszarki RapidO PRO – Pralka skończyła prać, czy może ktoś rozwiesić ubrania. – Ja właśnie wychodzę, już nie zdążę. – Kochanie, chętnie bym pomógł, ale muszę skończyć projekt. – Ja rozwieszałam ostatnio, niech teraz zrobi to ktoś inny! I znowu wypadło na mnie, i znowu ucieknie mi 20 minut z […]

domowe obowiązki
25.06.2023 |

Obowiązki domowe dziecka. Jak je dopasować do wieku?

     Pewnie nie raz zastanawiałaś się jak to jest z tymi obowiązkami dla dzieci? Przydzielać je? Ile? Jakie? Od kiedy?      Ja jestem zdania, że przydzielać i robić to od samego początku. Dlaczego? Po pierwsze, dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Lubią uczestniczyć we wszystkim co oni robią. Jest to świetny moment, by w naturalny […]

 • Cześć

  Nazywam się Ewa Frej.
  Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

 • Facebook

  Okres rozliczeń podatkowych się kończy, a dla nas to bardzo ważny czas by uzbierać jak najwięcej na leczenie i terapię chłopaków Będziemy bardzo wdzięczni, za przekazanie Twojego 1,5% Dziękujemy ♥️♥️♥️ ... See MoreSee Less
 • Instagram

 • Kategorie

 • Ostatnie wpisy