PILOT

14.02.2021 | BLOG

Zaczęło się tak zwyczajnie i tak nie romantycznie, że nikt by takiego scenariusza nie wymyślił.
Byłam potrzaskaną 32 latką, po rozwodzie, z małymi dziećmi i gigantycznymi długami po byłym. Z domem w kredycie i to tak wielkim, że bałam się, że go stracę. Wydawało mi się, że faceci to najgorsze zło tego świata.
Po pracy w korpo miałam wrażenie, że wierność nie istnieje, żony to tylko stała obsługa i wygodna przystań. A miłość jest wymysłem literackim i filmowym.
Nieosiągalnym marzeniem, ułudą i czymś totalnie abstrakcyjnym. A z mężczyznami albo łączą nas wspólne uwikłania albo seks. Ta druga wersja była zdecydowanie tą przyjemniejszą. I mimo marzeń o udanej rodzinie, życiu w udanym związku, stwierdziłam, że jedyne co mnie może dobrego spotkać to udany seks w stałej konfiguracji, ale bez większych zobowiązań. Postanowiłam pogodzić się, że nie istnieją wierni, oddani, kochający, lojalni faceci. No może znajdziesz jakiegoś z mieszanką tych cech, ale żeby trafił się chociaż jeden z całym zestawem, nie było takiej opcji. Jednak mimo tych wszystkich założeń, jakaś malutka cząstka mnie wierzyła, że może kiedyś spotkam swojego księcia z bajki. Ale było to tak znikome prawdopodobieństwo, że przestałam się nawet za tym rozglądać, żyjąc pogodzona z tym co mam. I wtedy pojawił się w moim życiu on.

Chcesz poznać dalszy ciąg tej historii? Zostaw trzy serca w komentarzu i like ❤️❤️❤️
Będzie mi bardzo miło, jak dodasz też coś od siebie i udostępnisz ten post innym, może więcej osób zostawi ❤️❤️❤️

Pierwszy odcinak pierwszego sezonu już wkrótce. 
Pierwsi o nim będą wiedzieli czytelnicy newslettera, zapisz się jak chcesz być na bieżąco.

Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to będzie koniecznie dołącz do newslettera, jego czytelnicy zawsze wiedzą wszystko pierwsi!!!

my

2 Replies to “PILOT”

 1. Ula pisze:

  ❤️❤️❤️

 2. Agnieszka pisze:

  Czekam na ciąg dalszy. Jakże podobny do mojego…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie wpisy
01.08.2021 |

#frejstory s1e12

– nie wiem, mały będzie ten sylwester, kilka osób zmieniło plany i jednak do mnie nie przychodzi – mówiłam Kaśce – chyba niepotrzebnie go robię, mogłam sama gdzieś pójść, a tak jestem uwiązana, bo się zobowiązałam, ale już nic z tym nie robię. – nie przejmuj się, to tylko sylwester. – wiem, ale boję się, […]

frejstory
01.08.2021 |

#frejstory s1e11

Coś się zmieniło. Czułam się inaczej, niepewnie i coraz bardziej miałam świadomość by wypatrywać końca tej relacji. Mijały tygodnie, trochę się odsunęliśmy od siebie, mniej wychodziliśmy do znajomych razem, ale nasze domowe spotkania trwały niezmiennie. Zbliżało się Boże Narodzenie, mieliśmy spędzić je oddzielnie. –  Jakie masz plany na te święta? – zapytałam. – Wigilię spędzę […]

 • Cześć

  Nazywam się Ewa Frej.
  Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

 • Facebook

  This message is only visible to admins.
  Problem displaying Facebook posts.
  Click to show error
  Error: Server configuration issue
 • Instagram

 • Kategorie

 • Ostatnie wpisy