Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego

05.10.2019 | BLOG, DZIECKO

6 października
Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego

przyłącz się do akcji

“POZNAJ, ZROZUM, ZAAKCEPTUJ ”

W tym dniu, niektóre budynki będą świeciły na zielono na znak solidarności z osobami zmagającymi się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

Dołącz!

Niech w Twoim oknie zaświeci zielone światło. Bądź z nami 6 października o 19.00.
Możesz również zmienić zdjęcie profilowe na Facebooku i Instagramie

Poniżej możesz pobrać zdjęcie:

 

 

mózgowe porażenie dziecięce

mózgowe porażenie dziecięce wspieram

mózgowe porażenie dziecięce

 

mózgowe porażenie dziecięce

 

mózgowe porażenie dziecięce

 

mózgowe porażenie dziecięce

 

mózgowe porażenie dziecięce

 

mózgowe porażenie dziecięce

 

Dla mnie to szczególny dzień, ponieważ mój syn Leon Frej zmaga się z porażeniem. Życie takich ludzi jest bardzo utrudnione, często nie pozwala na samodzielną egzystencję, wymaga wiele pracy i rehabilitacji. Podstawowe czynności okazują się tymi poza zasięgiem, a do tego osoby walczące z MPD spotykają się z  nieodpowiednią reakcją otoczenia.
Wesprzyj ich, bądź solidarny i udostępnij tą wiadomość. Niech 6 października świat świeci na zielono, kolorem nadziei!!! Niech ludzie poznają, zrozumieją i zaakceptują Mózgowe Porażenie Dziecięce.

 

Ewa Frej

 

Spodobał Ci się mój wpis, podziel się nim proszę.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
01.08.2021 |

#frejstory s1e12

– nie wiem, mały będzie ten sylwester, kilka osób zmieniło plany i jednak do mnie nie przychodzi – mówiłam Kaśce – chyba niepotrzebnie go robię, mogłam sama gdzieś pójść, a tak jestem uwiązana, bo się zobowiązałam, ale już nic z tym nie robię. – nie przejmuj się, to tylko sylwester. – wiem, ale boję się, […]

frejstory
01.08.2021 |

#frejstory s1e11

Coś się zmieniło. Czułam się inaczej, niepewnie i coraz bardziej miałam świadomość by wypatrywać końca tej relacji. Mijały tygodnie, trochę się odsunęliśmy od siebie, mniej wychodziliśmy do znajomych razem, ale nasze domowe spotkania trwały niezmiennie. Zbliżało się Boże Narodzenie, mieliśmy spędzić je oddzielnie. –  Jakie masz plany na te święta? – zapytałam. – Wigilię spędzę […]

 • Cześć

  Nazywam się Ewa Frej.
  Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

 • Facebook

  This message is only visible to admins.
  Problem displaying Facebook posts.
  Click to show error
  Error: Server configuration issue
 • Instagram

 • Kategorie

 • Ostatnie wpisy