Nasza Rodzina

30.06.2019 | BLOG

Przedstawiam Ci moją RODZINĘ, która zajmuje pierwsze miejsce w zbiorze moich wartości. 

Bartek – mąż. 
Miłość mojego życia, druga połowa, uzupełnienie a jednocześnie ten sam system wartości. Partner prawie doskonały. Lojalny, opiekuńczy  i wyrozumiały. Wkłada ogromny wysiłek w dbanie o rodzinę i zapewnienie jej bezpieczeństwa. Tworzymy drużynę i działamy w jednym kierunku. W codziennym trudzie mamy tylko siebie i dzieci. Młody, duży i silny, dobrze się czuję w jego ramionach. 

Julia zbuntowana nastolatka, wiek trudny i męczący – dla niej samej jak i dla nas rodziców. Cudowna dziewczyna, najlepsza starsza siostra pod słońcem, niania jakich mało. Kocha gotować, jest silna i waleczna i nigdy się nad sobą nie rozczula. 

Zuzia – Zaza wychodzi z wieku dziecięcego i wkracza w ten nastoletni jednak bardzo niechętnie. Chciałaby być małym dzidziusiem, powtarza to na każdym kroku. Uwielbia taniec i akrobatykę, ciągle kręci filmy ze swoim udziałem, robiąc szpagaty, gwiazdy i inne cuda.

Leoś – Le czterolatek, starszy bliźniak cudownie urodzony wcześniak. Jednak szczególny i wyjątkowy. Dzielny rycerz zmagający się na co dzień z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym w formie diplegii. Szalenie radosny i waleczny. Najlepszy w tworzeniu niestworzonych historii.

Kubuś – Po młodszy bliźniak, czterolatek. Cud, który miał się nie narodzić. Jest szalony, prędki i ciekawski. Wszystko musi dotknąć, zbadać i poznać niby typowe dla czterolatka, ale on do tego dodaje tony wdzięku. Uwielbia muzykę i taniec, a i buzia mu się nie zamyka. Uwielbia publikę i bycie w centrum zainteresowania. 

Franio – Lala to będzie herszt bandy wielki, silny facet starszy bliźniak z trzyletniej dwójki. Najcięższy z całej czwórki. Pięknie potrafi zająć się samym sobą. Uwielbia się przytulać. Jest naszą domową maskotką. Najchętniej czas spędza na zabawie klockami i samochodami. 

Antoś – Nanek najmłodszy z całej rodziny. Drugi trzylatek. Moja kropka nad “i”. Słodziak jakich mało. Urocze spojrzenie może jednak zgubić. Dokładnie wie czego chce i jak się uprze, nie ma siły by to zmienić. Jest super bratem i zawsze pamięta o Lali. 

 

Życie w tak dużej rodzinie nie zawsze jest usłane różami, czasami jest trudno. Osiągnięcie kompromisu przy ośmiu osobach zajmuje czasami sporo czasu, dzielić wszystko też trzeba na osiem. Jednak miłość, radość, uśmiech i wspólne chwile też są razy osiem. Młodsze dzieci wymagają jeszcze całodziennej opieki i ciężko opanować logistykę dnia codziennego. Zmęczenie bywa nieznośne. Jenak nie wyobrażam sobie świata bez nich. Kocham ich ponad wszystko. Jeśli chodzi o mnie, więcej przeczytasz tutaj.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie wpisy
01.08.2021 |

#frejstory s1e12

– nie wiem, mały będzie ten sylwester, kilka osób zmieniło plany i jednak do mnie nie przychodzi – mówiłam Kaśce – chyba niepotrzebnie go robię, mogłam sama gdzieś pójść, a tak jestem uwiązana, bo się zobowiązałam, ale już nic z tym nie robię. – nie przejmuj się, to tylko sylwester. – wiem, ale boję się, […]

frejstory
01.08.2021 |

#frejstory s1e11

Coś się zmieniło. Czułam się inaczej, niepewnie i coraz bardziej miałam świadomość by wypatrywać końca tej relacji. Mijały tygodnie, trochę się odsunęliśmy od siebie, mniej wychodziliśmy do znajomych razem, ale nasze domowe spotkania trwały niezmiennie. Zbliżało się Boże Narodzenie, mieliśmy spędzić je oddzielnie. –  Jakie masz plany na te święta? – zapytałam. – Wigilię spędzę […]

 • Cześć

  Nazywam się Ewa Frej.
  Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

 • Facebook

  This message is only visible to admins.
  Problem displaying Facebook posts.
  Click to show error
  Error: Server configuration issue
 • Instagram

 • Kategorie

 • Ostatnie wpisy