fbpx

Nasza Rodzina

30.06.2019 | BLOG

Przedstawiam Ci moją RODZINĘ, która zajmuje pierwsze miejsce w zbiorze moich wartości. 

Bartek – mąż. 
Miłość mojego życia, druga połowa, uzupełnienie a jednocześnie ten sam system wartości. Partner prawie doskonały. Lojalny, opiekuńczy  i wyrozumiały. Wkłada ogromny wysiłek w dbanie o rodzinę i zapewnienie jej bezpieczeństwa. Tworzymy drużynę i działamy w jednym kierunku. W codziennym trudzie mamy tylko siebie i dzieci. Młody, duży i silny, dobrze się czuję w jego ramionach. 

Julia zbuntowana nastolatka, wiek trudny i męczący – dla niej samej jak i dla nas rodziców. Cudowna dziewczyna, najlepsza starsza siostra pod słońcem, niania jakich mało. Kocha gotować, jest silna i waleczna i nigdy się nad sobą nie rozczula. 

Zuzia – Zaza wychodzi z wieku dziecięcego i wkracza w ten nastoletni jednak bardzo niechętnie. Chciałaby być małym dzidziusiem, powtarza to na każdym kroku. Uwielbia taniec i akrobatykę, ciągle kręci filmy ze swoim udziałem, robiąc szpagaty, gwiazdy i inne cuda.

Leoś – Le czterolatek, starszy bliźniak cudownie urodzony wcześniak. Jednak szczególny i wyjątkowy. Dzielny rycerz zmagający się na co dzień z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym w formie diplegii. Szalenie radosny i waleczny. Najlepszy w tworzeniu niestworzonych historii.

Kubuś – Po młodszy bliźniak, czterolatek. Cud, który miał się nie narodzić. Jest szalony, prędki i ciekawski. Wszystko musi dotknąć, zbadać i poznać niby typowe dla czterolatka, ale on do tego dodaje tony wdzięku. Uwielbia muzykę i taniec, a i buzia mu się nie zamyka. Uwielbia publikę i bycie w centrum zainteresowania. 

Franio – Lala to będzie herszt bandy wielki, silny facet starszy bliźniak z trzyletniej dwójki. Najcięższy z całej czwórki. Pięknie potrafi zająć się samym sobą. Uwielbia się przytulać. Jest naszą domową maskotką. Najchętniej czas spędza na zabawie klockami i samochodami. 

Antoś – Nanek najmłodszy z całej rodziny. Drugi trzylatek. Moja kropka nad “i”. Słodziak jakich mało. Urocze spojrzenie może jednak zgubić. Dokładnie wie czego chce i jak się uprze, nie ma siły by to zmienić. Jest super bratem i zawsze pamięta o Lali. 

 

Życie w tak dużej rodzinie nie zawsze jest usłane różami, czasami jest trudno. Osiągnięcie kompromisu przy ośmiu osobach zajmuje czasami sporo czasu, dzielić wszystko też trzeba na osiem. Jednak miłość, radość, uśmiech i wspólne chwile też są razy osiem. Młodsze dzieci wymagają jeszcze całodziennej opieki i ciężko opanować logistykę dnia codziennego. Zmęczenie bywa nieznośne. Jenak nie wyobrażam sobie świata bez nich. Kocham ich ponad wszystko. Jeśli chodzi o mnie, więcej przeczytasz tutaj.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • ewa frej
  • Cześć

    Nazywam się Ewa Frej.
    Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

  • Facebook

  • Instagram

  • Kategorie

  • Najnowsze wpisy