Nasza Rodzina

30.06.2019 | BLOG

Przedstawiam Ci moją RODZINĘ, która zajmuje pierwsze miejsce w zbiorze moich wartości. 

Bartek – mąż. 
Miłość mojego życia, druga połowa, uzupełnienie a jednocześnie ten sam system wartości. Partner prawie doskonały. Lojalny, opiekuńczy  i wyrozumiały. Wkłada ogromny wysiłek w dbanie o rodzinę i zapewnienie jej bezpieczeństwa. Tworzymy drużynę i działamy w jednym kierunku. W codziennym trudzie mamy tylko siebie i dzieci. Młody, duży i silny, dobrze się czuję w jego ramionach. 

Julia zbuntowana nastolatka, wiek trudny i męczący – dla niej samej jak i dla nas rodziców. Cudowna dziewczyna, najlepsza starsza siostra pod słońcem, niania jakich mało. Kocha gotować, jest silna i waleczna i nigdy się nad sobą nie rozczula. 

Zuzia – Zaza wychodzi z wieku dziecięcego i wkracza w ten nastoletni jednak bardzo niechętnie. Chciałaby być małym dzidziusiem, powtarza to na każdym kroku. Uwielbia taniec i akrobatykę, ciągle kręci filmy ze swoim udziałem, robiąc szpagaty, gwiazdy i inne cuda.

Leoś – Le czterolatek, starszy bliźniak cudownie urodzony wcześniak. Jednak szczególny i wyjątkowy. Dzielny rycerz zmagający się na co dzień z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym w formie diplegii. Szalenie radosny i waleczny. Najlepszy w tworzeniu niestworzonych historii.

Kubuś – Po młodszy bliźniak, czterolatek. Cud, który miał się nie narodzić. Jest szalony, prędki i ciekawski. Wszystko musi dotknąć, zbadać i poznać niby typowe dla czterolatka, ale on do tego dodaje tony wdzięku. Uwielbia muzykę i taniec, a i buzia mu się nie zamyka. Uwielbia publikę i bycie w centrum zainteresowania. 

Franio – Lala to będzie herszt bandy wielki, silny facet starszy bliźniak z trzyletniej dwójki. Najcięższy z całej czwórki. Pięknie potrafi zająć się samym sobą. Uwielbia się przytulać. Jest naszą domową maskotką. Najchętniej czas spędza na zabawie klockami i samochodami. 

Antoś – Nanek najmłodszy z całej rodziny. Drugi trzylatek. Moja kropka nad “i”. Słodziak jakich mało. Urocze spojrzenie może jednak zgubić. Dokładnie wie czego chce i jak się uprze, nie ma siły by to zmienić. Jest super bratem i zawsze pamięta o Lali. 

 

Życie w tak dużej rodzinie nie zawsze jest usłane różami, czasami jest trudno. Osiągnięcie kompromisu przy ośmiu osobach zajmuje czasami sporo czasu, dzielić wszystko też trzeba na osiem. Jednak miłość, radość, uśmiech i wspólne chwile też są razy osiem. Młodsze dzieci wymagają jeszcze całodziennej opieki i ciężko opanować logistykę dnia codziennego. Zmęczenie bywa nieznośne. Jenak nie wyobrażam sobie świata bez nich. Kocham ich ponad wszystko. Jeśli chodzi o mnie, więcej przeczytasz tutaj.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
suszarka bębnowa candy rapido pro
28.11.2023 |

Dawniej fanaberia, dziś konieczność. Recenzja suszarki RapidO PRO

Dawniej fanaberia, dziś konieczność. Recenzja suszarki RapidO PRO – Pralka skończyła prać, czy może ktoś rozwiesić ubrania. – Ja właśnie wychodzę, już nie zdążę. – Kochanie, chętnie bym pomógł, ale muszę skończyć projekt. – Ja rozwieszałam ostatnio, niech teraz zrobi to ktoś inny! I znowu wypadło na mnie, i znowu ucieknie mi 20 minut z […]

domowe obowiązki
25.06.2023 |

Obowiązki domowe dziecka. Jak je dopasować do wieku?

     Pewnie nie raz zastanawiałaś się jak to jest z tymi obowiązkami dla dzieci? Przydzielać je? Ile? Jakie? Od kiedy?      Ja jestem zdania, że przydzielać i robić to od samego początku. Dlaczego? Po pierwsze, dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Lubią uczestniczyć we wszystkim co oni robią. Jest to świetny moment, by w naturalny […]

 • Cześć

  Nazywam się Ewa Frej.
  Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

 • Facebook

  Okres rozliczeń podatkowych się kończy, a dla nas to bardzo ważny czas by uzbierać jak najwięcej na leczenie i terapię chłopaków Będziemy bardzo wdzięczni, za przekazanie Twojego 1,5% Dziękujemy ♥️♥️♥️ ... See MoreSee Less
 • Instagram

 • Kategorie

 • Ostatnie wpisy