Udało się!!!

Należysz już do grona czytelniczek newslettera.

 

Co jakiś czas spodziewaj się korespondencji ode mnie. Nowości na blogu, super oferty, ciekawe tematy, tym będę się dzielić.

 

Jeśli nie chcesz, żeby coś Cię ominęło koniecznie dodaj proszę mój adres, aby wiadomości trafiały zawsze na skrzynkę odbiorczą.

 

Będzie mi bardzo miło, gdy podzielisz się moja stroną z innymi kobietami, które nie zawsze czują się dobrze w macierzyństwie.

 

 

 

 • Cześć

  Nazywam się Ewa Frej.
  Chcę pokazać Ci, że nawet przy szóstce dzieci, można być aktywną zawodowo kobietą, realizować się i spełniać swoje marzenia. Wszystko to kwestia nastawienia i dobrej organizacji. Łamię stereotypy matki polki wielodzietnej. Dzielę się swoim doświadczeniem w tej materii, pokazuję jak można uelastycznić dobę i być szczęśliwą matką i spełnioną kobietą (liczba dzieci nie ma znaczenia).

 • Facebook

  Krótka historia drzewa Od lat noszę się z zamiarem wycięcia czereśni rosnącej w moim ogrodzie, nic pod nią nie rośnie, owoce co roku zjadają ptaki albo robaki, dużo pod nią liści i owadów, które ściąga słodycz owocowego drzewa, zaciemnione wiele metrów, przez co nie chcą rosnąć kwiaty i inne rośliny wokół Jednak jak zakwitnie, wszytkie żale znikają, a ja przez kolejne miesiące nie umiem jej wyrzucić z ogródka A Ty co być zrobiła? ... See MoreSee Less
 • Instagram

 • Kategorie

 • Ostatnie wpisy