rodzinka

Nasza Rodzina

Wiesz już co jest dla mnie najważniejsze RODZINA to czas ją przestawić zacznę od dzieci

Dziecko nr 1 – córka zwana J zbuntowana nastolatka wchodząca w wiek trudny i męczący – dla niej samej jak i dla nas rodziców. Cudowna dziewczyna, najlepsza starsza siostra pod słońcem. Kocha gotować, jest silna i waleczna i nigdy się nad sobą nie rozczula.

Dziecko nr 2 – córka Z wychodzi z wieku dziecięcego i wkracza w ten nastoletni jednak bardzo niechętnie. Chciałaby być małym dzidziusiem, powtarza to na każdym kroku. Uwielbia taniec i akrobatykę, ciągle kręci filmy ze swoim udziałem i jeszcze lubi telewizję.

Dziecko nr 3 – syn L czterolatek, starszy bliźniak cudownie urodzony wcześniak. Jednak szczególny i wyjątkowy. Dzielny rycerz zmagający się na co dzień z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Szalenie radosny i waleczny.

Dziecko nr 4 – syn K młodszy bliźniak, czterolatek. Cud, który miał się nie narodzić. Jest szalony, prędki i ciekawski. Wszystko musi dotknąć, zbadać i poznać niby typowe dla czterolatka, ale on do tego dodaje tony wdzięku. Uwielbia muzykę i taniec, a i buzia mu się nie zamyka.

Dziecko nr 5 – syn F to będzie herszt bandy wielki, silny facet starszy bliźniak z dwuletniej dwójki. Najcięższy z całej czwórki. Pięknie potrafi zająć się samym sobą. Uwielbia się przytulać.

Dzicko nr 6 – syn A najmłodszy z całej rodziny. Moja kropka nad „i”. Słodziak jakich mało. Urocze spojrzenie może jednak zgubić. Dokładnie wie czego chce i jak się uprze, nie ma siły by to zmienić.

Dziewczyny są z mojego pierwszego małżeństwa nota bene wyjątkowo kiepskiego. Jednak ich tatą bez wątpienia jest mój obecny Mąż. Miłość mojego życia, druga połowa, uzupełnienie a jednocześnie ten sam system wartości. Partner prawie doskonały. Silny, odważny, opiekuńczy, cierpliwy i młody. Sprawia, że czuję się zaopiekowna, bezpieczna i szczęśliwa.

Ja, kobieta dojrzała, pełna energii. Duchem ciągle młoda. Szalona, otwarta i silna. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Jeśli ktoś może to na pewno i ja. Furiatka, ale z dobrym sercem. Domowy załatwiacz i menager rodziny.

Mimo 11 lat różnicy miedzy nami uważam, że jesteśmy naprawdę dobrze dobranym, fajnym małżeństwem.

Mieszkamy w domku blisko Warszawy i staramy się tworzyć tą naszą familię najlepiej jak tylko się da.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *